Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Kınık Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 - 0545 6

                Çağımızın en büyük icatlarından birisi kuşkusuz bilgisayarlardır. Hayatımızın her alanında faydalanabildiğimiz bu cihazlar ile günümüzü kolaylaştırabiliyoruz. Bilgisayarlar, laptoplar üzerinden oyunlar oynuyoruz, alışveriş yapıyoruz, işlerimizi tamamlıyoruz. Bunun gibi birçok örneği vermemiz mümkündür. Fakat, bazı zamanlar cihazlarımızda sorunlar oluşabilmektedir. Herhangi bir teknik veya sistemsel sorunda yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır.

Kınık Bilgisayar Servisi olarak uzun yıllar boyunca merkez Kınık olmak üzere birçok bölgede bilgisayar servisi hizmeti vermekteyiz. Kadromuz ile masaüstü bilgisayar servisi, laptop servisi, minibook servisi gibi birçok cihazın servisini yapmaktayız. Marka ayrımı yapmadan cihazlarınız için en iyi imkanları yaratmaya çalışıyoruz. Bilgisayarlarınızda en ufak bir sorun için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İster teknik, isterseniz de sistemsel bir sorun olsun tek yapmanız gereken telefon numaralarımız ile bize ulaşmak olacaktır.

Laptop kullanıcılarının en çok sıkıntı yaşadığı sorun kuşkusuz ekranın içinden kırılmasıdır. Bu sorunun tek bir çözümü bulunmaktadır. O da yeni bir ekran. Kimi zaman ekranınızın tam ortasında, kimi zaman da kenarlarda oluşan bu kırılmalar, karşınızdaki ekranda iş yapmanızı engellemektedir. Kınık Bilgisayar Servisi’ne gelerek ekranınızı değiştirebilirsiniz. Peki bu ekran kırılması nasıl yaşanmaktadır? Genel hatları ile cihazınıza gelen darbeler şiddetli olduğunda veya özellikle ekranın soğuk bir ortamda darbe yemesiyle kırılmalar meydana gelir. Camdan hissedilmeyen fakat içten oluşan bu kurulmalar piksellerinizin bozulmasına sebep olmaktadır.