Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Manisa Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 - 0545 6

Manisa Bilgisayar Servisi | 0236 612 9000 | 0545 688 9000

                Teknolojinin veli nimetlerinden biri kuşkusuz bilgisayarlardır. Günümüzde milyarlara ulaşan bir kullanım sayısına sahip olan bilgisayarlar her geçen gün gelişmeye de devam etmektedir. Sektördeki şirketlerin sayısına baktığımız zaman yüzleri geçtiğini söyleyebilmemiz mümkündür. Ülkemizde de bu durum gözle görülür derecede olmaktadır. Hemen her evde bir adet bilgisayar kesinlikle bulunmaktadır. Bu bilgisayarlar üzerinden işler halledilmekte, eğitim alanında çalışmalar yapılmakta veya eğlence amaçlı oyunlar oynanmaktadır. Kullanımın bu derece fazla olması bilgisayar servisi ihtiyacını da doğurmaktadır. Çünkü bilgisayarlar nitekim çok kullanılsa da teknolojik alet olmasından dolayı küçük çapta sorunlar oluşturabilmektedir. Bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için bilgisayar servislerine başvurmak gerekmektedir.

                Manisa Bilgisayar Servisi olarak başta Manisa ilimiz olmak üzere çevre bölgelere notebook ve masaüstü bilgisayar servisi imkanı sağlamaktayız. Telefon numaralarımız üzerinden veya ofisimize gelerek bizlere ulaşabilir ve verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz. Cihazınızda yaşadığınız donanımsal sorunlar olabilir, sistemsel sorunlar olabilir hiç fark etmeksizin bize ulaşarak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

 

                Manisa Bilgisayar Servisimize sıkça gelen sorunların başında özellikle notebooklarda yaşanılan ısınma sorunları bulunmaktadır. Bu tip sorunların önüne geçilebilmek için birkaç çözüm bulunmaktadır. Öncelikle fan temizliğinin cihazınıza yapılması gerekmektedir. Bu sayede havalandırma çıkışlarındaki tozlar, işlemciyi yoran tozlar ortadan kaldırılır. Eğer hala ısınma sorunu devam ediyorsa cihazınız için aparat bir fan önerilir. Bu sayede ısınma sorununun da önüne geçilebilir. Yaşanılan sorunların temelinde kimi zaman modelin yapısının uygunsuz olması yatar.