Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Avdan Bilgisayar Servisi Cep Telefonu | 0236 612 9000 - 0545 688

                Avdan Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 | 0545 688 9000

                       Teknolojik çalışmaların özellikle son yıllarda bilgisayar ve türevlerine yoğunlaştığını görmekteyiz. Bundaki en büyük amaç kuşkusuz artan bilgisayar potansiyeline cevap oluşturabilmek ve sektörü bir adım ileriye taşıyabilmektir. Rakip olan yüzlerce bilişim markası en iyi ürünü oluşturmak için kıyasıya yarışmaktadır. Ülkemize baktığımız zaman bilgisayar kullanımı oldukça yüksektir. Her kesimden insanımız bilgisayar kullanmakta ve işlerinin büyük çoğunluğunu buradan halletmektedir. Veri kaydı, analiz gibi işlemleri bilgisayarlar üzerinden yapmaktadır. Bununla beraber artık televizyon, radyo, oyun konsolları yerine de bilgisayarlar kullanılmaktadır.

                Aldan Bilgisayar Servisi, son yıllarda artan bu potansiyelin sorunlarına çözüm üretebilmek adına gece gündüz çalışmaktadır. Gelen sorunlara en iyi çözümler üretebilmek için uzman kadrosunu bir adım ileriye de taşımayı başarmaktadır. Başta Aldan merkezi olmak üzere çevre kesimlere de bu hizmetini sunmaktadır. Dilediğiniz markaya ait ürününüzün sorunu için başvuruda bulunabilirsiniz. Yaşadığınız problemler için başvurunuzu telefon numaralarımızı kullanarak veya ofisimizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

                Notebook servisimize gelen problemlerin başında ekranlarda oluşan ölü pikseller bulunmaktadır. Bu sorun küçük bir iki pikselin ölü olması ile pek sıkıntı yaratmazken her geçen gün artması ile büyümektedir. Sorunun çözümü için pek bir alternatif bulunmamaktadır. Servisimizin sizlere önerisi cihazınızın ekranını en yakın zamanda değiştirmek olacaktır. Fakat şu an piyasada bulunan birçok yazılım ile ölü pikseller için küçük çapta işlemler yapılabilmektedir. Bu yazılımları kullanarak küçük ölçütte çözüm bulabilirsiniz.