Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Soma Notebook Servisi | 0236 612 9000 | 0545 688 9000

Soma Notebook Servisi | 0236 612 9000 | 0545 688 9000               

Bilgisayar kullanımı özellikle yıllar ilerledikçe artmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise bilgisayar ile birlikte gelen internetin hemen her alanda ihtiyaç haline dönüşmesidir. Kimi zaman işimiz için kimi zaman eğitimimiz için kimi zaman da alışveriş veya banka işlemlerimiz için bilgisayarlardan faydalanmaktayız. Ülkemizde yüksek kullanım oranına sahip olan bilgisayarlar hemen her evde yer almaktadır. Notebook veya masaüstü bilgisayar olarak iki şekilde bulabileceğimiz bu cihazlar ile dilediğimiz yerden işlem yapabilmemiz de mümkün hale gelmektedir. Bu kadar sık kullandığımız cihazlarda herhangi bir sorun yaşadığımız zaman ne yapmamız gerekiyor? Yapılacak işlem oldukça basittir, en yakın bilgisayar servisine ulaşmak.

                Soma Bilgisayar Servisi olarak uzun yıllardan beri Soma bölgesi başta olmak üzere birçok bölgeye hizmet vermekteyiz. Bilgisayar servisi, bilgisayar bakımı şeklinde tanımlayabileceğimiz işlemler ile hem masa üstü bilgisayar servisi, hem de notebook servisi yapmaktayız. Bununla beraber bilgisayarların diğer ekipmanları için de çalışmalarımız mümkündür. Yaşadığınız herhangi bir problemde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

                Soma Bilgisayar Servisi’nde hizmet veren elemanlarımıza gelen sorunlardan birisi de USB portlarının çalışmaması ile ilgilidir. Her bilgisayarda ortalama dört giriş bulunan usb portlarının bazıları zamanda gevşeyerek yuvasından ayrılmakta ve çalışmamaktadır. Bu gibi durumlar genellikle donanımsal sorunlardır ve servise başvurulması gerekmektedir. Elemanlarımız tüm port girişlerini titizlikle ayarlamakta ve sizlere sorunsuz bir şekilde cihazınızı teslim etmektedir.