Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Bergama Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 - 0545 6

                                                                               Bergama Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 - 0545 688 9000

Son yıllarda özellikle ülkemizde, insanların bilgisayar klavyesine alıştığını görmekteyiz. Kısacası bilgisayar kullanımı her geçen gün daha da artmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi kuşkusuz bilgisayarın hayatımızın her alanında karşımıza çıkması olmaktadır. Oyun oynamak istediğimizde, işimizi tamamlamak istediğimizde, alışveriş yapmak istediğimizde veya gündemi takip etmek istediğimizde… Bu ve buna benzer birçok hususta bilgisayarlar imdadımıza yetişmektedir. Artan bilgisayar kullanımı ile birlikte bilgisayar servislerine olan ihtiyaç da belirginleşmektedir.

                Bergama Bilgisayar Servisi olarak merkezimiz Soma olmasına rağmen birçok bölgeye bilgisayar servisi imkanı sağlamaktayız. Bilgisayarın yanı sıra yan ürünler olan yazıcı, hoparlör, Mouse, klavye gibi ürünler için de servis hizmeti vermekteyiz. Marka ayrımı yapmadan birçok marka için yaşanılan sorunları ortadan kaldırmaktayız. İletişim adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunu bildirebilirsiniz. Sizler için kesin çözümler üretmekteyiz.

                Bergama Bilgisayar Servisine gelen sorunlardan birisi de notebooklarda yer alan klavyenin işlevini yitirmesidir. Bu sorun için birkaç çözüm yolu bulunmaktadır. Öncelikle yaşanılan problemin sebebine inmek gerekir. Yaşanılan sorun genellikle klavyenin alt bölgesinde yer alan bağlantı girişlerinin gevşemesinden veya kopmasından kaynaklanmaktadır. Eğer yaşanılan problemin sebebi bu ise bağlantı kablosunun veya girişinin yenilenmesi gerekmektedir.  Bilgisayar Servisi olarak hızlı bir şekilde çözüm üreterek sorununuzu ortadan kaldırabiliriz. Cihazınızda yaşadığınız her hangi bir sorun için fark etmeksizin bize ulaşabilir ve servis imkanımızdan faydalanabilirsiniz.