Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Savaştepe Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 - 0545

         Savaştepe Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 | 0545 688 9000

               Gündemi takip etmek istediğimiz zaman, iş yerinde yarım kalan bir işimizi evden tamamlamak istediğimiz zaman ki hatta iş yerimizde işimizi yaptığımız zaman, canımız sıkıldığında oyun oynamak istediğimiz zaman… Kısacası hayatımızın her anında bilgisayarlardan faydalanmaktayız. Bizim için vazgeçilmez teknolojik ürünlerden biri haline gelen bilgisayarlar sayesinde artık birçok imkan otomatikleşiyor. Bu sayede harcanan zaman da minimuma inmiş oluyor. Ülkemizde hemen hemen her evde yer alan bilgisayarlarda kimi zaman sorunlar da yaşanabilmektedir. Bu sorunların çözümü için en yakın bilgisayar servisine başvurulması gerekmektedir.

                Savaştepe Bilgisayar Servisi olarak uzun yıllar boyunca bu bölgede hizmet vermekteyiz. Savaştepe ve civarındaki birçok merkezde çalışma yapan ekibimiz sizlere en iyi servis imkanını sağlamaktadır. Masaüstü bilgisayar veyahut notebook , fark etmeksizin cihazlarınızın sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Bununla beraber yan ürünler olan yazıcı, fare, klavye, monitör gibi teknolojik aletlerde de yaşanılan sorunları çözmekteyiz. Bizlere dilediğiniz zaman yaşadığınız sorun için ulaşabilir ve probleminize çözüm bulabilirsiniz.

                Savaştepe Bilgisayar Servisine gelen sorunların başında cihazların ısınması gelmektedir. Yaşanılan bu sorunun çözümü için birkaç alternatif çözüm bulunmaktadır. İlk alternatif bilgisayar temizliğinden geçmektedir. Özel temizleme aletleri ile cihazınızın donanımı temizlenmekte ve fan çıkışlarında yer alan tozlar ortadan kaldırılmaktadır. Bununla beraber işlemcinizi hızlandırmak için bazı özel maddeler sürülmektedir. Böylece bilgisayarınızda yaşadığınız ısınma ve kasma sorunlarının önüne geçilmektedir.