Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Kınık Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 - 0545 688

                Kınık Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 | 0545 688 9000

            Zamanımızın teknolojisinin özellikle bilişim sektörü üzerine yoğunlaştığını görmekteyiz. Bilgisayar ve türevi cihazların her alanda kullanıldığı zamanda evlerimizin vazgeçilmez teknolojik aletlerinden birisi de bilgisayarlar olmaktadır. Evimizde, iş yerimizde, okulumuzda, cafede kısaca hayatımızın her anında bilgisayarlar ile baş başa olmaktayız. Kimi zaman kullandığımız bu cihazlarda sorunlar oluşmaktadır. Aniden gelen bir sistem hatası veya cihazımızın donanımsal olarak sorun çıkarması bunlara örnek verilebilir. Peki, bu gibi durumlarda ne yapılması gerek? Bilgisayarlar teknolojinin yüksek derecede kullanıldığı cihazlar olduğu için yapılan küçük bir hata büyük sorunlar yaratabilir. Bu sebepten dolayı herhangi bir problemle karşılaştığınızda bilgisayar servisine başvurmanız gerekmektedir.

                Balıkesir Bilgisayar Servisi olarak, başta Balıkesir ili olmak üzere birçok bölgeye notebook servisi ve masaüstü bilgisayar servisi hizmeti veriyoruz. Samsung, Toshiba, Acer, Lenova gibi firmalar başta olmak üzere onlarca marka için servis imkanımız bulunmaktadır. Ofisimize gelerek veya telefon numaralarız üzerinden bizlere ulaşabilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz. Kesin çözümler üreterek yaşadığınız sorunu ortadan kaldırabiliriz.

 

                Balıkesir Bilgisayar Servisine gelen sorunların başında mavi ekran hataları gelmektedir. Bu hatalar donanımsal değil sistemsel hatalardır ve genellikle yüklemiş olduğunuz bir yazılım veya zarar verici bir dosya buna sebep olmaktadır. Sisteminizdeki veri kayıtlarının bozulmasına sebep veren dosya veya uygulamalar mavi ekran hatası oluşturabilmektedir. Bu gibi durumlarda sisteminizin uzman kişiler tarafından incelenmesi ve sorunun ortadan kaldırılması gerekmektedir.