Markalar
 
Özel Ürünler
 
Ödeme Yöntemleri

 
Canlı Destek

 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Kırkağaç Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 612 9000 - 0545

Kırkagaç Bilgisayar Cep Telefonu Servisi | 0236 614 06 05 | 0545 688 90 00

                Bilgisayarlar hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz teknolojik aletlerden birisidir. Örnek vermek gerekirse, bir kazak almak istediğimiz zaman veya bir yiyecek almak istediğimiz zaman bilgisayar üzerinden internete girmemiz yeterli olacaktır. Binlerce model, marka ile karşı karşıya kalabiliriz. İşimizi bilgisayar üzerinden yürütebiliriz. Canımız sıkıldığında bilgisayar oyunları ile zamanımızı değerlendirebiliriz. Verebileceğimiz örnekler sayılamayacak kadar çoktur. Bilgisayar kullanımı özellikle ülkemizde oldukça fazladır. Yediden yetmişe her kesim masa üstü bilgisayar veya diz üstü bilgisayar kullanmaktadır. Cihazlarımızda yaşadığımız sorunlarda ise yapılması gereken bilgisayar servislerine başvurmak olacaktır.

                Kırkagaç Bilgisayar Servisi olarak, ülkemizin metropollerinden biri olan Kırkagaç için bilgisayar servisi hizmeti vermekteyiz. Başta Kırkagaç bölgesi olmak üzere birçok bölgeye bu hizmeti götürmekteyiz. Marka ayrımı yapmadan yüzlerce markanın ürünleri için servis ve bakım yapmaktayız. Yaşadığınız en ufak notebook sorunu için bizlere ulaşabilirsiniz. Notebook servisi olarak cihazınızı ilk günkü haline getirebiliriz. Tek yapmanız gereken iletişim yollarımız üzerinden bizimle iletişime geçmek olacaktır.

 

                Kırkagaç Bilgisayar Servisi’nde yer alan ekibimize gelen sorunların başında ısınma problemi gelmektedir. Bu problemin birçok sebebi ve çözümü bulunmaktadır. Sebeplerin başında ise cihazlarda oluşan tozlanmalar bulunmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırabilmek adına servisimize ulaşarak cihazınızın fan, işlemci, kasa temizliğini yaptırabilirsiniz. Yaptığımız işlemler çerçevesinde cihazınız daha hızlı çalışırken yaşanılan ısınma sorununun da önüne geçilmektedir.